cooper&hunter.gif
cooper&hunter 2.jpg
cooper hunter futer.png

Кондиціонери cooper & hunter

Розвиток сучасного ринку побутової техніки дозволяє купувати кондиціонери, які вмить створюють необхідний температурний режим у квартирах, будинках та офісних приміщеннях. Саме кондиціонери cooper & hunter є реально діючими, що обумовлено наявністю на борту виробів будь-якої лінійки інноваційних технологій та добротних елементів, включаючи японські двигуни. Компанія cooper & hunter виробляє кондиціонують пристрої, що відрізняються від конкурентної продукції відмінним зовнішнім виглядом, надійними складовими елементами, а також довговічними двигунами, що працюють без збою навіть в особливо спекотні дні при великих навантаженнях. Якщо відвідувати сайти та вишукувати продукцію купер і хантер відгуки про дану компанію дозволять зрозуміти, що вся продукція надійна і повною мірою використовується дітьми та дорослими. потрібно придбати кондиціонери купер хантер київ дозволить здійснити цю мету шляхом пропозиції великого асортименту продукції, представленої на сторінках сайту інтернет-магазину. Для того, щоб правильно підібрати техніку такого плану, можна звернутися за наданими на сайті номерами, після чого співробітники компанії нададуть якісні консультації щодо вибору кондиціонера, враховуючи кращі рекомендації та якісь переваги клієнта. Варто зазначити, що купер і хантер завжди займається випуском лише кращої техніки, і тому будь-яке придбання такого плану буде вірним. Якщо необхідно мати практично вічну систему компанії, що кондиціонує купер хантер київ і його фірмовий інтернет - магазин стане відмінним місцем придбання такої техніки. Якщо хтось знемагає від спеки або просто любить додаткову прохолоду, навіть перебуваючи в тіні, то йому неодмінно необхідно купити кондиціонер купер хантер київ і його жителі в такому випадку заживуть новим життям, без незручностей у спекотні дні і з можливістю нагрівання приміщення навесні чи восени , коли опалення ще не дали, а температура вище нуля градусів за Цельсієм. У результаті кондиціонер cooper and hunter будь-якого модельного ряду стане ідеальним доповненням як до квартири, так і до приватного будинку або офісного приміщення.

Про компанію. Торгова марка C&H (COOPER&HUNTER) належить компанії COOPER AND HUNTER INTERNATIONAL CORPORATION (USPTO/UNITED STATES PATENT & TRADEMARK/№4494682) розпочала виробництво широкого спектру кліматичного обладнання під власною торговою маркою. Дві ідеології, два напрями, два лідери об'єдналися, щоби створювати новий продукт. Вишуканий дизайн, що відповідає модному тренду, ергономіка та комфорт поєдналися з інноваційними розробками, сучасною технологією та високою якістю. COMFORT INNOVATIONS – ці слова стали слоганом бренду купер хантер. COOPER&HUNTER міжнародний кліматичний бренд. Географія охоплює велику кількість країн у різних континентах і постійно розширюється, що є доказом заслуженої популярності торгової марки.

Продаж кліматичного обладнання COOPER&HUNTER: Австрія, Албанія, Бангладеш, Бельгія, Боснія, Болгарія, Угорщина, Гана, Гвінея, Греція, Грузія, Данія, Іспанія, Італія, Канада, Кіпр, Косово, Латвія, Ліван, Литва, Македонія, Мальта, Молдова , Нідерланди, Норвегія, ОАЕ, Палестина, Польща, Республіка Білорусь, Росія, Румунія, Сьєрра-Леоне, Словаччина, Словенія, Сальвадор, США, Україна, Фінляндія, Хорватія, Чорногорія, Чехія, Швеція, Шрі-Ланка, Естонія, ПАР.

Тенденція зростання продажів (зростання % на рік). Всі серії продукції COOPER&HUNTER мають унікальні характеристики, широкий функціонал та чудовий зовнішній вигляд. Обладнання COOPER&HUNTER – це поєднання інноваційних інженерних розробок та креативних ідей, що створюють цілу гаму різноманітної кліматичної продукції, що забезпечує комфортний та екологічний клімат для повсякденного життя кожної людини. Купуючи продукцію COOPER&HUNTER, ви отримуєте доступ до інноваційних інженерних досягнень у галузі кліматичної техніки незмінно високої якості, сучасного дизайну та стилю. З 2003 року кількість випущеної продукції під брендом купер хантер COOPER&HUNTER вже вимірюється мільйонами одиниць, техніка купер хантер набула великої популярності на різних континентах, а торгова марка купер хантер стала ознакою якості та надійності кліматичного обладнання. Контроль на всіх етапах виробництва, відповідальність персоналу за кінцевий продукт та вивірена маркетингова стратегія – складові успіху компанії купер-хантер, якій довіряють мільйони людей. Ми розробили унікальні програми «Стратегія досконалого продукту» та «Глобальний контроль якості». Їх застосування дозволило досягти найвищих показників якості обладнання.

Центральний офіс COOPER&HUNTER

МАЯМІ, ФЛОРИДА

EIN ASSIGNED 47-3995007

3550 NW 113 TH COURT

DORAL, FL 33178

COOPER&HUNTER KIEV UKRAINE (044)229-01-00 (044)229-28-29 (044)229-22-42